Blogerki które inspirują

Osobiście uważam, że każdy ma swój styl i najważniejsze jest to aby czuć się z nim dobrze. Czy to klasyka, czy elegancja, czy styl sportowy lub ten na co dzień.
Obserwuję już długi czas polskie blogerki które pokazują nam właśnie wyraziście swój pomysł na modę i różnorodności w kazdym wydaniu. Są oryginalne, nie tuzinkowe i za razem inspirujące do nowych pomysłów i rewolucji w swojej szafie.

Jedną z nich jest najbardziej kolorowa i zawsze uśmiechnięta MACADEMIANGIRL! Łączy rozmaite kolory, ze wzorami, dodatkami i zdecydowanie świetnie dopasowuje je ze sobą. Zobaczcie:


Drugą jest JEMERCED. Żadne stylizacje w jej wydaniu, moim zdaniem nie są nudne! Kształty dodatków, buty które nierzadko mają ciekawy wygląd są interesujące i oryginalne. Jak pisałam każdy ma swój styl i ona świetnie to pokazuje! 
I oczywiście jedna z najbardziej znanych, lubianych i rozchwytywanych blogerek modowych w Polsce i na świecie - MAFFASHION. Brała udział w dużych kampaniach takich jak DIOR, ADIDAS, STRADIVARIUS czy ROBERT KUPISZ. Uczestniczka niedawno powstałej kampanii edukacyjnej naszej modelki Anji Rubik #sexed. 
We wszystkim wygląda dobrze. Ciekawie przedstawia ze sobą elegancję ze stylem sportowym. Przy jej stylizacjach każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jestem ciekawa która z tych trzech blogerek zaciekawiła was najbardziej? Która z nich mogłaby was zainspirować do jakiejkolwiek nowości w waszych szafach?
A czy któryś z Panów znalazł coś dla swojej kobiety co mogłoby ją zainteresować?

Czekam na komentarze i pracuję już nad nowym postem!

Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)