Pożegnanie!

W końcu żegnamy rok 2017 który dla wielu z nas był pechowy. Czy rzeczywiście to rok przyniósł pecha? Ajj tam ja w żadnego pecha nie wierzę! U mnie wszystko w jak najlepszym porządku lecz powoli zastanawiam się nad tym aby ulepszyć ten nowy i przywitać go jak należy! Co za tym idzie? Oczywiście zjawiskowa stylizacja, a są tacy którzy zostawiają to na ostatnią chwilę ;) Przecież do Sylwestra już tylko dwa dni! A kreacji brak...
Co wybrać?
Wszystko zależy od miejsca i klimatu zabawy noworocznej. Jedni wybierają się na bal, inni na wiejską imprezę w stodole, inni do restauracji czy klubu.
Pogoda przynajmniej u nas w Olsztynie nie jest zimowa, ani troszkę. Zapowiadają ciepły ostatni dzień grudnia. I gdzie tu śnieg i sylwestrowy klimat? W tym przecież "pechowym" roku wygląda na to że się z nim nie spotkamy ;)
Gdy rozmawiam ze znajomymi często słyszę, że do przywitania nowego roku wybierają wyjazd w góry lub klub. Wyjazd w góry kojarzy mi się ze śniegiem i pięknym widokiem więc wygląda na to, że jednak wiele z nas wybiera klimat który towarzyszył nam do tej pory śnieg, mróz, bałwan.
Ale przecież nie o tym mowa! Więc skoro już z "ciepłego" Olsztyna przeniosłam się w góry przedstawię wam propozycje stylizacji właśnie na górsko-wiejskie klimaty. Przedstawię wam dwie propozycje które myślę, że sprawdzą się najlepiej na przywitanie Nowego 2018 roku ;)

Czarne śniegowce Shaggy Boots Śniegowce DeeZee(159,99)Zdjęcie 2 SPODNIE JEANSOWE RURKI Z PRZESZYCIAMI I OZDOBNYMI WYSTRZĘPIENIAMI z Zara Spodnie Zara (79,99)


 Mega ciepły Sweterek Stradivarius (79,99)


Znalezione obrazy dla zapytania futro zimowe damskie
Kurtka AlliexpresZnalezione obrazy dla zapytania czapka damska z pomponem

Zestaw czapka i szalik z podwójnymi pomponami - Futra Karibu.pl

Pierwsza stylizacja to przewaga szarości i czerni. Tu kierowałam się tym co modne i tym aby każdej z nas się podobało.
Wybierając zestawy kieruje się tym aby przede wszystkim było nam ciepło i wygodnie. Tym bardziej w górach wybierzemy ciepło. Wiejskie stylizacje w zimę kojarzą mi się z ciepłymi rajstopami, skarpetkami w mikołaje, czapkę szalik i ciepłe futro. Więc czas teraz na właśnie taką stylizację. Będzie bardzo ciepło i imprezowo.

Czarne kozaki za kolano Revir Velvet
Kozaki DeeZee (179,99)RAJSTOPY DALIDA 100 DEN - Gatta
Rajstopy Gatta 100den (19,99)


Znalezione obrazy dla zapytania sukienka golf oversizeSukienka Golf DomodiZnalezione obrazy dla zapytania pasek szary cienki
Pasek do sukienki Domodi (GUESS)Jesień/Zima 2016/2017

Płaszcz Marlu wisienka na torcie


Stylizacje na ciepłego sylwestra gotowe!
Jakieś propozycje uwagi? Napisz do mnie czekam na komentarze i wiadomości!

Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)