Gościmy w każdej szafie .

Każda z nas w szafie ma mnóstwoooo ubrań, butów i dodatków. Lecz są rzeczy które być w niej po prostu powinny, takie niezbędniki pasujące na każdą okazje. Czy wy również tak uważacie i takie perełki wielookazyjne posiadacie?
Jedną z nich i pierwszą na liście na pewno zasłużenie jest BIAŁA KOSZULA która nadaje się na pewno na większości z okazji czy to praca, randka i inne.


Koszula H&M (80.00)

Kolejną perełką w szafie zdecydowanie jest czarna marynarka którą możemy łączyć ze wszystkim.
Jest elegancka i zarazem świetnie wyglądająca do każdego typu sylwetki.
marynarka OPEN OFFICE black ROZMIAR: S - RISK
Allegro - Risk (199,00)

Góra gotowa! Czas na ostatnią niezawodną rzecz w naszej szafie mianowicie spodnie. Jeansy sprawdzają się równie dobrze z bluzą sportową, koszulą jak i ciepłymi swetrami których w zimę raczej wiele w naszej szafie. Jest to u niektórych nieodłączna część garderoby lecz zdarza się tak, że są one teraz w różnych kolorach i krojach. Moim zdaniem nie każde z nich są tymi które do wszystkiego pasują. Mówię tylko o takich które zdecydowanie są jeansami, rurki, granatowe ekstra dopasowane i właśnie, pasujące do każdej naszej stylizacji.
Spodnie Wrangler High Skinny W27H Dark Stone
Jeansoriginal.pl - Wrangler (229.99)Czy waszym zdaniem są jeszcze jakieś rzeczy które są niezawodne w naszej kobiecej garderobie? Komentujcie ;)

Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)