Początki...

Dziś chciałabym wam pokazać trochę siebie i tego co uwielbiam robić i oczywiście nie będzie to odbiegało od tego o czym piszę dla was na co dzień, bo właśnie dlatego między innymi blog powstał.

Sesje zdjęciowe, ubrania, pokazy mody, współpraca i poznawanie nowych przeróżnych osób, a później stałe współprace. To właśnie rzeczy i ludzie którymi się interesuję, dzięki którym nabieram inspiracji i doświadczenia.
Moja przygoda z modą zaczęła się trzy lata temu gdzie postanowiłam wziąć udział w prestiżowym konkursie The Look Of The Year. Wcześniej również interesowałam się modą ale nie tak aktywnie jak po konkursie gdy zobaczyłam wszystko bliżej i bardziej.
Pierwszy etap w Elblągu, półfinał (100 kandydatek) finał (16 kandydatek) obydwa odbyły się w Łodzi. Finał poprzedzało oczywiście zgrupowanie tygodniowe na którym przygotowania choreografii z najlepszą Oliwią Jesionowską, przymiarki różnych kolekcji BIZUU, By Mielczarkowski, Bielizna Alles, Le Desire i finałowe wyjście Paprocki&Brzozowski.
Były to niesamowite emocje i konkurs na którym bardzo mi zależało aby się pokazać i pójść w tym kierunku dalej. Była to ogromna możliwość ponieważ w pierwszym rzędzie do wybrania najlepszej z nas zasiedły takie osoby jak moja ulubiona Marcela Zawadzka, Joanna Horodyńska, Kamila Szczawińska, Blanka i Zuza - Bizuu, Paprocki&Brzozowski, By Mielczarkowski. Wierzbicki i Schmit którzy dodatkowo zadbali wraz ze swoimi uczniami o nasze fryzury.
Po tygodniu przygotowań, przymiarek i konferencji prasowych nadszedł czas na finał. Stres nieziemski chyba nigdy się tak nie denerwowałam, przyznaje. Pierwsze dwa wyjścia były bardzo emocjonujące później już wszystko wróciło do normy. Pierwsza dziesiątka wybrana! Przeszłam dalej. Później pierwsza piątka! Ufff... Udało się!! Czas na werdykt....
Niestety... Nie tym razem. Numer 13 który miałam przyniósł ogromne szczęście! Lecz niestety nie pierwsze miejsce, na którym zależało każdej z nas a DRUGIE. Bardzo byłam zadowolona, że po tych wszystkich eliminacjach, po ciężkiej pracy mimo wszystko udało się stanąć na podium i to nie byle jak, bo zaraz za zwycięzcą! Później wywiady, i after party z najbliższymi dla mnie osobami które wspierają i wspierały na każdym kroku. Poznanie właśnie nowych osób między innymi szefostwo z agencji w której teraz jestem, rozmowy z przeróżnymi osobami. Świetny czas polecam dla każdego warto ;)

Dziś pokażę wam zdjęcia z tego konkursu. Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi, bo przecież zdarza się i tak piszcie! Chętnie przeczytam i odpisze na wszystko.

By Mielczarkowski

Bizuu

Le Desire

Pierwsza sesja zdjęciowa TLOTY

Sesja i nasza kampania STOP DOPALACZOM

Sesja zdjęciowa

Konferencja Prasowa

Akcja STOP DOPALACZOM w Łodzi

Hotel Campanile w którym odbywało się zgrupowanie

Próby... Próby...

STOP DOPALACZOM

Podium


By Mielczarkowski

Alles

Le Desire

Paprocki&Brzozowski

Alles

Półfinał

Pierwsza 16
Dzień Finału

Backstage


Marcelina Zawadzka ;)

Michał Baryza

Paprocki&Brzozowski
(ogłoszenie wyników)

Adrianna Sieklińska która wygrała The Look Of The Year 2015Karilla


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)