Do przodu?

Wczoraj spotkałam się z moimi "starymi" koleżankami których nie widziałam już dłuższy czas. Spędziłyśmy super dzień i wyciągnęłam kolejne wnioski, z rozmów które na pewno będą przydatne w najbliższym czasie.
Są w życiu wydarzenia których cofnąć się nie da. Ale po to one były żeby wyciągać wnioski i po przemyśleniach zmienić podejście do pewnych spraw i ludzi. Nic nie dzieję się bez przyczyny.
Mój blog powstał właśnie dlatego, że wnioski które wyciągnęłam w pewnym momencie, dodały mi odwagi aby robić coś w czym czuję się bardzo dobrze.
Moda rządzi się swoimi zasadami, lecz jest obojętna na krytykę i dąży do rozwoju. Łączy ze sobą różne ciekawe zestawienia czy to w kolorystyce czy we wzorach. Właśnie dlatego potrafimy się świetnie porozumieć.
Ja na spacer z dziewczynami wybrałam się w spodnie w kratę i biały golf. I myślę, że super połączyło się to z moim granatowym płaszczem i kaszkietem. Plus czarne buty, rękawiczki, okulary i torebka. Trochę odważne jak na mnie, lecz powiem wam, że coraz częściej czuję się tak dobrze w tych dziwnych zestawieniach i jak na razie przy tym zostanę 😈😉😊
A wy jak spędzacie pierwsze słoneczne dni? 🤔🤗

Kaszkiet: H&M
Okulary: Allegro
Golf: H&M
Spodnie: second hand
Płaszcz: second hand
Torebka: fabiola torebki
Buty: deichman
Rękawiczki: Sinsay


Karilla

2 komentarze:

  1. Fajna stylizacja :) U mnie tradycyjnie słońce = rower :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ekstra! Ja zabieram się za bieganie ale czekam aż słońce na prawdę zostanie z nami! 😍

      Usuń

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)