Przybylski.

Dark Wonderland    
Wczoraj wieczorem odbył się pokaz kolejnego Polskiego projektanta Mariusza Przybylskiego. Który przedstawił nam propozycję na sezon 2018/2019. Polscy projektanci co raz to bardziej pną się do przodu szukając inspiracji w światowych domach mody. Łącząc kolory z coraz częściej przez nas spotykany "ultra violet". Twórca mody współczesnej najwidoczniej bardzo mocno przyjrzał się projektom zza granicy - które pokazy na jesień/zima 2018/2019 mają już dawno za sobą.
Cudowna kolekcja projektanta najczęściej spotyka się z kolorami czerni i czerwieni której towarzyszy głównie granat i biel. Równie ważne w tym pokazie były kolory pomarańczu które teraz są coraz bardziej widoczne w kolekcjach przeróżnych marek - również Przybylskiego.
Kolekcja pokazuje nam zdobienia lampasami i koronkami. Dodatkami są jeans i buty kowbojki (już dawno przez nas zapomniane).
Wcześniejsza na wiosnę/lato podchodziła pod bardzo folkowy klimat teraz poszło to w zapomnienie i zostały wybrane ciemniejsze barwy o których już pisałam.
Modelki i modele chodzili po wybiegu oblanym wodą, a dodatkowo rozstawione były rusztowania. Czy klimat w który wprowadza projektant przekonuje do swojej kolekcji?

Zdjęcia z pokazu tylko w propozycjach dla kobiet.


Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)