Różowo mi.

Dziś od rana szukałam po internecie różnych nowych inspiracji. Głównie skupiłam się na blogach. Szczerze mówiąc jest tego mnóstwo i mamy w czym przebierać. Każdy ma swój pomysł na przedstawienie wielu rzeczy - moda, kosmetyki i wiele, wiele innych. Fajnie, że wszystko jest tak różnorodnie przedstawione i mogę czytać o doświadczeniach innych kobiet. Czy to odnośnie wnętrz które lubię, mody za którą szaleję, nowych przepisów dietetycznych - gdzie zaczynam przygodę z gotowaniem, czy makijaży których dopiero powoli się uczę. To cztery najbardziej interesujące mnie tematy i postaram się z czasem również na moim blogu umieszczać kosmetyki, pokazywać wam moje zmiany w pokoju czy też robić makijaże. Ale powoli, powoli co do makijażu jeszcze troszkę muszę się nauczyć. 
Nigdy głębiej nie interesowałam się makijażem. Tak na prawdę dopiero po obejrzeniu jednego, dwóch, trzech filmików w różnych miejscach w internecie, sięgałam po coraz to więcej informacji które potrzebne były mi na co dzień. Już jakiś czas myślę również o zrobieniu podstawowego kursu na makijaż tak aby jedna konkretna osoba wytłumaczyła mi i pokazała wszystko od początku do końca. Na internecie owszem tak jak piszę możemy znaleźć mnóstwo informacji i porad ale uważam, że nigdy nie dorówna to i tak wiedzy przekazanej na żywo. Możemy się o wszystko zapytać, dopytać lub rozwiać swoje wątpliwości pod okiem kogoś kto ma nie małe pojęcie na temat tego co wykonuje na codzień. Nigdy nie miałam do tego ręki i przyznaję się do tego. Dopiero od jakiegoś czasu wiele rzeczy zaczęłam podpatrywać u różnych wizażystek, często chodzę na makijaż jako modelka, więc też mogłam usłyszeć parę ciekawych i przydatnych informacji więc nie raz widziałam jak wygląda takie szkolenie i wiem, że warto jest zapisać się na taki kurs i poznać więcej tajników makijaży.
A może wy polecicie mi kogoś kto przeprowadza w Olsztynie takie początkujące szkolenie? Kto będzie miał cierpliwość do tysiąca moich pytań i do mnie ;) Ktoś uśmiechnięty i mega pozytywnie nastawiony do życia. Propozycje piszcie proszę w komentarzach! ;)

Dzisiejsze zdjęcia z zimnego dnia:
Kurtka - Stradivarius
Bomberka - Stradivarius
Czapka - sklep budowlany ;P
Okulary - allegro
Buty - Deichman
Spodnie - ?
Pasek - New Yorker
Rękawiczki - ?
Torebka - kokofolk.plKarilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)