Casablanca - magiczne miejsce.

Do Casablanki przychodzę ostatnio coraz częściej. Lubię panującą tu ciszę, spokój, świetną obsługę, śpiewające ptaki oraz pyszne dania. Polecam wspaniały sok z pomidorów, który jest niezastąpiony a w ciepłe dni lemoniadę.

Przyszłam tu dziś z laptopem aby napisać dla was ten post.

Nie lubię, gdy ktoś mi przeszkadza przy pisaniu kolejnych wpisów. A tu ? Wyciszam się i mam więcej energii do pisania. Ostatnio przy okazji zrobiłam tutaj kilka zdjęć aby wstawić na bloga. Takie stylizacje bardzo lubię, eleganckie i z pazurem.

Spodnie, które mam na sobie kupiłam w H&M. Jak widzicie są szare, trochę  garniturowe, z wygodnymi kieszeniami, dlatego też często zamieniam je z jeansowymi.
Marynarka, którą już znacie nazywam kolorową kratą. Bardzo dopasowała się do moich szarych spodni i białej koszulki na ramiączka. Koszulkę mam już kilka lat i bardzo lubię ją nosić, mimo że nie przepadam za bluzkami na ramiączka - nawet tymi grubszymi. Nie pamiętam zupełnie skąd ona się wzięła u mnie w szafie.
Kolczyki mam już jakiś czas. Były one wcześniej dłuższe i jeśli mam na to ochotę, doczepiam sobie pozostałą ich część.

Czerwona szminka o której muszę wspomnieć jest bardzo trwała. Kupiłam ją nigdzie indziej jak w Golden Rose.

Buty - lakierki, to mój stary zakup z Ray obuwie. Idealny w połączeniu ze spodniami i marynarką. Prawda jest taka, że nie przepadam za obuwiem z tego sklepu, lecz te akurat były dokładnie takie jakie chciałam. Jeśli tylko mi się zniszczą chętnie wrócę po drugą, taką samą parę.Karilla

2 komentarze:

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)