Jak w bajce...

Dzisiaj trochę tematu fotograficznego. 
Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Studencką Agencje Fotograficzną "Jamnik". Było to spotkanie młodych, początkujących fotografów z Rafałem Kaźmierczakiem - doświadczonym już fotografem. Ja uczestniczyłam w nich jako modelka. I było to bardzo ciekawe i pracochłonne wydarzenie. Ale przy okazji możliwość współpracy w jednej chwili z czterema na raz uczącymi się i nie tylko, młodymi fotografami. 
Trochę tu pozować trochę tu. Jedna osoba mówi zrób to druga tamto. Ach zabawnie... ;)
Na pewno na długo zapamiętam ten czas, a szczególnie to miejsce. Zdecydowanie cały dwór jak i wnętrze pałacu zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Bardzo klimatyczne i pełne stylu vintage, przeniosło nas do lat 20-tych. Fortepian, stare kanapy, długie stoły z przepięknymi krzesłami i kredensy... To trzeba zobaczyć!
Sesja zdjęciowa miała przenieść nas właśnie w te czasy. Dłuższe suknie, delikatnie pofalowane włosy, upięte do góry i niski obcas. Krótko mówiąc zagrałyśmy 'Damy dworku'. ;)
Moja sukienka, wybrana już jakiś czas temu z szafy babci. Zapinana wysoko pod szyję, ze sznureczkami zawiązywanymi w kokardkę.
Buty - Deichman
Pasek - ?
Makijaż - Magda Wołosewicz 

Zdjęcie użytkownika Karilla Fashion.

Karilla


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)