MAGNUM.

Wczoraj  wieczorem odbył się pokaz znanego polskiego projektanta Dawida Wolińskiego dla marki MAGNUM. Kolekcja inspirowana była po raz kolejny smakami lodów marki.
Pojawiły się również trzy projekty specjalne więc i dodatkowo oprócz modelek na pokazie zaprezentowały się Katarzyna Sokołowska - choreograf pokazów, znana wszystkim jurorka z Top Model, Paulina Krupińska Miss Polonia 2012, prezenterka telewizyjna i Agnieszka Szulim dziennikarka.
Na razie tylko jedno zdjęcie z tego wydarzenia, to najważniejsze. Ale jeśli tylko uda mi się znaleźć zdjęcia kolekcji na pewno pokażę. Zaglądajcie na moje instastories tam będę informowała jeśli zaktualizuje dzisiejszy wpis o relacje foto .
Osobiście pokaz oglądałam na live - instagram.    Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum: Katarzyna Sokołowska, Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum

    Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum: Katarzyna Sokołowska, Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak - Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego dla Magnum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)