Mocny kontrast.

Ostatnio wstawiłam dla was post z Pałacu w Łężanach. Dotyczył on targów fotograficznych. Dziś przedstawiam tę samą scenerię lecz z mocnym kontrastem. Poprzednia stylizacja, (to chyba oczywiste przy większości organizowanych sesji) była mocno dopasowana do całego klimatu Pałacu i jego wystroju. Teraz moja stylówka jest bardziej codzienna i sportowa. Ubrałam się w ten sposób z premedytajcą. Kontrast jest bardzo widoczny - właśnie taki miałam zamysł.


Płaszczyk, który mam na sobie znalazłam ostatnio w second handzie. Jest to świetny wybór na wiosnę, pomimo czarnego koloru, który bardziej kojarzy nam się z jesienią i deszczowym smutnym dniem.

Skarpetki ze złotymi paskami kupiłam w New Yorker. Nie przepadam za tak długimi, lecz w tym przypadku ze spodniami 3/4 świetnie się dobrały.

Spodnie, które mam na sobie kupiłam w Stradivariusie. Na początku, gdy je przymierzyłam nie przemawiały do mnie.   Zobaczyłam jednak w sklepie, jak fajnie można się do nich ubrać i od razu poszłam do kasy.

 

 
 
Pasek również kupiłam w second handzie.

 

Buty kupiłam w tamtym roku na stronie DeeZee. Bardzo lubię buty z tej strony, są wygodne i bez większego problemu znajduję tu rozmiar dla siebie. Co najważniejsze, nie trzeba czekać długo na naszą przesyłkę - my tego przecież nie lubimy... Również bez problemu możemy je zwrócić gdy jest z nimi coś nie tak. Mimo tego, że na stronie wyglądały bardzo fajnie, nie koniecznie może nam to pasować na stopie.
 Koszulka, która jest widoczna tylko na tym jednym zdjęciu - ZARA dział męski. Lubię zaglądać do sklepów z typowo męskimi ubraniami oraz bardzo lubię męskie ciuchy. Tej akurat nie kupiłam, została mi po znajomym. 

Okulary, bez których nie wychodzę z domu i mam ich coraz więcej, kupiłam na znanym nam dobrze wszystkim allegro.

Jak wiecie, styl sportowy raczej rzadko u mnie jest widoczny ale ta bluza z kapturem od razu skradła moje serce. Dlaczego? Jest krótka i ma fajne prześwitujące paski na rękawach. Bardzo ciekawa jest w połączeniu z sukienką, spódnicą czy też szerokimi spodniami (New Yorker).

Karilla 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)