Trochę świeżego powietrza.

Nie jestem osobą, która spędza czas sama. Lubię otaczać się ludźmi, poznawać i inspirować się nimi. Po dłuższym czasie każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie. Cenię czas na przemyślenia, spisanie sobie nowych postanowień, obejrzenie różnych vlogów i poszukania inspiracji w różnych dziedzinach, które oczywiście mnie interesują.
Właśnie ostatnio miałam takie pół dnia i wybrałam się na spacer po lesie, zajęłam się pisaniem dla was postu i robieniem zdjęć w pięknej scenerii.
Na spacer wybrałam się w kaszkiecie, który już znacie z mojego wpisu " Do przodu?". Wcześniej pisałam, że nie nosiłam nigdy nakryć głowy, chyba że była to zima, a w zimę noszenie czapki (przynajmniej dla mnie) jest obowiązkowe. Sukienka jeansowa - już nie pamiętam gdzie została kupiona, na pierwsze słoneczne dni okazała się być super wyborem. Dobrałam do tego cięższe buty, które ostatnio często noszę i również już je widzieliście u mnie. Buty te są czarne, ze srebrnymi klamrami i ćwiekami. Okulary - jest to mój nowy zakup z Sinsay. Ramoneska kupiona została, z tego co dobrze pamiętam w jednym ze sklepów bezcłowych. Torebka filcowa z moim ulubionym folk wzorem została kupiona na "Olsztyńskich Dniach Folkloru".

To zestawienie wcale nie jest nadzwyczajne ale przede wszystkim wygodne.

Na spacer wybrałam się w kaszkiecie który już znacie z mojego wpisu " Do przodu?". Jak już pisałam nie nosiłam nigdy wcześniej nakryć głowy. Chyba, że była to zima, a w zimę noszenie czapki, przynajmniej dla mnie jest obowiązkowe. Sukienka jeansowa już nie pamiętam w sumie gdzie została kupiona ale na pierwsze słoneczne dni okazała się być super wyborem. Do tego cięższe buty które ostatnio często noszę i również je już widzieliście u mnie. Czarne, z srebrnymi klamrami i ćwiekami. Okulary - jest to mój nowy zakup z sinsay. Ramoneska kupiona została z tego co dobrze pamiętam w jednym ze sklepów bezcłowych. Torebka filcowa z moim ulubionym folk wzorem została kupiona na "Olsztyńskich Dniach Folkloru". 
To zestawienie wcale nie jest jakieś nadzwyczajne ale przede wszystkim wygodne.

Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)