Widać ją z daleka.

Ostatnio kolorów w moich stylizacjach jest coraz więcej. Z tą bluzką mam mnóstwo świetnych pomysłów. Idealnie łączy się z większością. Tę kupiłam w second hendzie. Co najlepsze kosztowała jedynie dwa złote. Warto czasem wybrać się do takiego sklepu i znaleźć coś oryginalnego lecz zawsze musimy zwracać uwagę na to czy jest w stanie co najmniej bardzo dobrym. Tu akurat tak się trafiło. Cekiny które widoczne są na bluzie wyglądają jak bym je dopiero przyszła. Kolor ... chyba same widzicie...
Jak już dobrze wiecie lubię zaglądać do szafy babci. Ale nie tylko! U mamy również można znaleźć coś fajnego. Dobrze dopasowana, wiązana w pasie, rozcięta z boku. I właśnie te rozporki w spódnicy, mimo jej czarnego koloru który jak dobrze wiecie ze słońcem bardzo się lubią. Powodują to, że z przyjemnością ubieram ją w cieplejsze dni. 
Buty kupiłam już myślę za dwa lata temu w sklepie bezcłowym. Osobiście nie przepadam chodzić w płaskich butach. Ale te zostały dopisane do listy częściej przeze mnie nakładanych. Jeśli szukacie butów na wiosnę do spacerowania czy na rower sprawdźcie ofertę stradivarius, tam mają podobne. 
Okulary kształtem raczej wszystkim znane i na pewno nic nadzwyczajnego lecz przeźroczyste szkło jest czymś innym niż te kolorowe i fajnie łączy wszystko w jedną całość. 
Szminka niezastąpiona jak dla mnie firma Golden Rose. 
Torebka "umieszczę wszystko" wszystkim znana, a przeze mnie zachwalana Fabiola Torebki. Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)