Wybory Miss Polonia.

Na casting zgłosiłam się zupełnie przypadkiem. Choć zawsze gdzieś z tyłu głowy był taki pomysł to nie do końca byłam przekonana do tego typu konkursów dzięki opiniom innych na ten temat. Ale cóż, jak sama się nie przekonam to nie będę wiedziała jak jest. Więc poszłam!
Najpierw zgłoszenie w galerii warmińskiej, formularze, zdjęcie, wpisanie wymiarów. Standardowa procedura. Minęło kilka dni i co? Pierwsza 11 na konkurs wojewódzki wybrana. I tam moje nazwisko! Czas na kolejny etap. Sesja zdjęciowa do Gazety Olsztyńskiej celem wybrania przez Olsztyniaków Miss Gazety Olsztyńskiej.
Po sesji, czas na próby choreograficzne. Trenowałyśmy od poniedziałku do piątku cztery godziny dziennie. Choreograf regionalnego konkursu Anna Dąbrowska jak zwykle podeszła profesjonalnie do tematu. Miałam przyjemność już wcześniej współpracować z Anią więc świetnie było ponownie się spotkać przy tak fajnym projekcie jakim jest Miss Polonia. Taneczną choreografią nie bardzo byłam zachwycona i musiałam powtarzać ją z Anią kilkakrotnie. Lecz na szczęście Ania jest bardzo wytrzymała i do momentu aż nie wyszło super, powtarzałyśmy ją wielokrotnie.
Muzyka świetnie była dobrana przez organizatorów. Zawsze gdy są takie gale lub jakieś pokazy mody muzyka z tych imprez towarzyszy mi przez kolejne dwa, trzy tygodnie i się nie nudzi.
Ubrania które miałyśmy na gali finałowej dobierała nam stylistka galerii warmińskiej Renata Piotrowska. Kreacje były z takich sklepów jak: Famstage, Paryżanka Olsztyn, Patrizia Aryton, Morgan - Galeria Warmińska, Triumph, Marilyn, Deichmann, Adrenaline.pl, Adidas. Nie wszystkie stylizacje mi się podobały, lecz z Renatą pracowałam już nie jednokrotnie i liczyłam na profesjonalizm.
Nadszedł wielki dzień! Finałowa gala. Więc próba generalna już z prowadzącą. Wstępne odpowiedzi na pytania które były zadawane później przed jury.
Spędziłam tydzień z fantastycznymi dziewczynami. Wszystkie piękne!
Przyszedł ten wieczór. My już po makijażach w Sephora Galeria Warmińska. Po stylizacji fryzur w Jean Louis David. Gotowe do pierwszego tanecznego pokazu i stylizacjach sportowych. Szczerze mówiąc wcale się nie stresowałam żadnym wyjściem na wybieg. Jak już mówiłam choreografie miałyśmy dobrze opanowaną i nie było powodu aby się denerwować. Mimo moich już kilkukrotnych wystąpień przed kamerami i wypowiedziami przy takich imprezach do mikrofonu, bardziej stresowałam się rozmową z Gosią - prowadzącą galę. Udało się odpowiedzieć dzięki wsparciu i obecności moich przyjaciół którzy zawsze są obecni przy tego typu wydarzeniach i mojej rodzinie. Zawsze mogę na nich liczyć i jest to dla mnie bardzo ważne. Choć sama wiem, że stać mnie na więcej niż na te dwa zdania które wypowiedziałam. Ale uważam, że trening czyni mistrza i idę po więcej!
Po wszystkich już pokazach przyszedł czas na wybór Miss Polonia Warmińsko - Mazurskiego! Ale najpierw rozstrzygnięcie konkursu Gazety Olsztyńskiej została nią Dominika Seradzińska!
Później wybrane dwie dzikie karty które dają możliwość wzięcia udziału w półfinałach Miss Polonia. Jedną z dzikich kart otrzymała Monika Olewnik, drugą otrzymałam ja! Już się nie mogę doczekać kolejnego etapu ;) Więc widzicie jak samej się nie doświadczy różnych rzeczy to się nie przekonamy. Koronę Miss Polonia Warmii i Mazur otrzymała Beata Skowronek! Pierwszą Vice miss została Monika Bartłoczuk, a drugą Karolina Urbańska. Gratuluje wam dziewczyny!
 Praca z organizatorami tego konkursu to czysta przyjemność i polecam każdej dziewczynie która ma marzenia! W ten sposób przy pomocy wszystkich tych wspaniałych ludzi, można je spełnić! Wiem, że to nie jest jeszcze finał finałów lecz ja idę po więcej. Powoli przygotowuję się do dalszych etapów. Jak będzie, jak daleko zajdę tego nie wiem lecz jestem dobrej myśli!
I dla wszystkich dziewczyn z którymi spotkam się na półfinałach życzę powodzenia!
FOT: Galeria Warmińska


Przy okazji chciałabym was zaprosić na Charytatywny Dzień Dziecka w Warmińskiej Winnicy niedaleko Barczewa! I podziękować każdej osobie która angażuje się w tą imprezę i pomaga jak tylko może! Zbieramy pieniążki dla dwóch chorych dziewczynek Agatki i Alicji! Jeśli ktoś by chciał się jeszcze dołączyć do naszej akcji serdecznie was zapraszam! <3
DZIECIĘCA EUFORIA W WINNICY WARMIŃSKIEJ!

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.


Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.


Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.


Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.

Zdjęcie użytkownika Galeria Warmińska.


Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)