Biel w roli głównej.

Brzydka pogodo idź sobie! 
Początek wakacji, a tu pogoda z dnia na dzień co raz brzydsza. Chyba nikt z nas nie jest zadowolony z tego powodu. Każdy czekał tylko na słońce, aby móc się wylegiwać na plaży, przy dobrej książce i z orzeźwiającym napojem. I niestety. Ale, ale... ja tam nie tracę nadziei i wiem, że będzie jeszcze lepiej.
Zostając przy klimacie brzydkiej pogodny niestety. Nie wiadomo jak się ubierać, przecież lato. Ale zimno. I tak, źle i tak nie dobrze. Szczerze mówiąc nie lubię chodzić w jeansach. Dla mnie to mało kobiece i wygody też zbyt dużo nie ma. Ale jak widać na załączonych obrazkach, czasem i mi się zdarza. Choć możecie mi wierzyć gdy wyjdę już z domu po chwili, żałuję że znów je ubrałam. Coraz bardziej zastanawiam się czy najzwyczajniej w świecie nie zamienić ich na sukienki czy też luźniejsze spodnie (nie jeansowe) takie na chłodniejsze dni. Czyli długa sukienka do kostek i szerokie spodnie typu szwedy. Rozwiązanie jedno z lepszych moim zdaniem. 
Te spodnie akurat bez pamięci gdzie zakupione.
Kurtka którą mam na sobie może trochę dziwna. Co mam na myśli? Zdecydowanie jej krój i poduchy na ramionach, które były. Bo nie są, sprułam. Ale na zimniejsze dni kurteczkę jak najbardziej taką luźniejszą polecam i zimno w niej nie jest. 
Kurtka dziwaczka, nigdzie indziej jak Second Hand. Właśnie dlatego uwielbiam te sklepy!
Buty, buty. Coraz więcej, coraz więcej. Mokasynki białe, które już dawno za mną chodziły krok w krok. Kupione na DeeZee ;)
Torebka znaleziona bardzo dawno temu na allegro. Ale właśnie to jest dowód na to, że filc to świetne rozwiązanie! Te torebki są niezniszczalne. I wyjątkowe dzięki swoim ludowym wyszyciom na frontach. 
Kolczyki babci szafa ;) Kolejne moje ulubione miejsce do "zakupów" ;)
Bluzka - prezent
Okulary - Sinsay
Pasek - New Yorker
Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)