Trochę na sportowo - Strusiolandia

W ten dzisiejszy brzydki i deszczowy dzień trochę słońca ze Strusiolandii.
Tego dnia miałam czas na spędzenie go tylko z przyjaciółmi. Najpierw wyjście na festyn Rotary Club Olsztyn Warmia. Gdzie organizowana była zbiórka pieniążków. Impreza dla każdego. Moc atrakcji. Samoloty, konkursy, jedzenie. Ekstra sprawa. Zawsze będę popierała takie akcje!
Później spacer na słonecznej polanie. Cisza, spokój, jezioro, molo, żaglówki, skutery. Achh... przecież wiecie jak to lubię <3
Po spacerze czas do samochodu! Strusie czekają! Zabieramy się i ruszamy. Kolejny raz nie będę opowiadała o tym jak tu jest cudownie. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszam na mój wcześniejszy post.
Tym razem również pojawiło się ognisko, kiełbaski... mogę tak wymieniać i wymieniać.
Ach wieś to najlepsze miejsce na ziemi!

Dziś trochę na sportowo i na pełnym luzie. 
Spódniczka jeden z elementów mojego kompletu zakupionego na butiku internetowym. Fasardi. Jest bardzo wygodna, dopasowuje się do ciała i sportowa, ma zdecydowanie napisane na metce. Lecz w sklepie raczej już go nie znajdziecie kupowany był około 2lat temu. Tak, tak. Do tej pory świetnie się trzyma.
Buty. Jak nie szpilki to? Koturny. Zdecydowanie. Te kupione na DeeZee. Są bardzo wygodne. Lecz bardzo szybko w jednym bucie zepsuł mi się rzep. Owszem, zawsze naprawić można. Ale znajdź człowieku na to czas. :)
Bluzka z rozcięciem przykupiona w Sinsay. Ja to rozcięcie trochę bardziej zszyłam. Nie zgrała się z moją długą sylwetką. 
Kurteczka - Ojj.. nie pamiętam.
Pasek - z jednego z second handów w Olsztynie
Okulary - Allegro.
Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)