Biel i czerń.


Czarna koszulka z golfem i biała spódnica to dość prosty zestaw i też szybki pomysł jeśli nie wiesz co na siebie włożyć. Dodatki i gotowa na kolejny dzień! Spódnica z kieszeniami kupiona w second handzie "retro szafa" w Olsztynie. Zachęcam po raz kolejny do odwiedzenia tego przyjaznego dla nas, kobiet miejsca. Warto.
Bluzka na ramiączka z golfem kupiona w H&M. Bardzo ją lubię mimo tego, że nie przepadam za tego typu bluzkami to tą ubieram stosunkowo często do tych które już jakiś czas leżą w mojej szafie i zupełnie mi się nie przydają. I wiecie co jutro się ich w końcu pozbędę. :)

Pasek panterkowy celowo dobrany do tej stylizacji. Do klasycznych kolorów czerń i biel - dodatki można dobierać dowolnie zawsze wszystko się dopasuje do tych kolorów. Panterka jak i inne zwierzęce printy są teraz bardzo w modzie. Spódnice, płaszcze to jesienno zimowy must have! Polecam zajrzeć do sklepów sieciowych w których znajdziemy mnóstwo tych wzorów i dobrać do siebie to co pasuje do nas najbardziej.
Buty mokasynki kupiłam w deichmanie wygodne, na lekkim podwyższeniu i dobrze dopasowujące się do kolorów które mam na sobie.
Okulary bijoubrigitte trafny wybór na sezon jesień/zima 2018 z oprawkami w panterkowe wzory.
Torebka kupiona na targach u nas w Olsztynie podczas dni folkloru. Do pracy nadaje się idealnie z tego względu, że jest bardzo pojemna.
Łańcuszek z końmi dostałam w prezencie i nie mogę się od niego uwolnić.
Dodatki najczęściej sinsay.

Karilla


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)