Odpoczynek na wsi.

O tym miejscu pisałam już nie jeden raz. Spędzam tam czas bardzo różnie, ale tym razem spędzaliśmy go razem. Kocham bardzo tego Pana - Gawot. Najwspanialszy koń na świecie. Gdy pierwszy raz go zobaczyłam powiedziałam "Nigdy na niego nie wsiądę." Po prostu się bałam gdy zobaczyłam jaki jest duży, teraz nie widzę świata po za nim. Długo na to pracowaliśmy ponieważ Gawot bał się wszystkiego co się rusza i jest większe od niego. Wszystko to wypracowaliśmy. Zaczął mieć coraz więcej sympatyków, powoli przekonywał się do podejścia do autokarów. Fantastyczny! 
Kiedyś gdy tylko był czas chodziliśmy często na spacery, przyjeżdżałam do niego aby go wykąpać i zrobić dla niego małe spa. Nie, nie dlatego, że był brudaskiem. Dlatego, że lubiłam spędzać czas w jego towarzystwie. 
Dlatego ten dzień był dla mnie wyjątkowy. Spacer i rozmowy z przyjacielem to czas najlepiej zaplanowany, zresztą chyba widać to po moim uśmiechu ;)

Na ranczo, jak już dobrze wiecie najlepiej ubrać się wygodnie. Tu przybiegnie pies i Cię ubrudzi, bo przecież jak się witamy nie obejdzie się bez skakania. Albo królika na ręce weźmiesz i okazuje się że brudasek. Koniki gdy je głaszczesz otrą się o Ciebie, a dopiero po obiedzie. Przygotowanym trzeba być na te okoliczności. Ale mimo tego i dlatego jest najlepiej!
Spodnie kupione w jednym ze sklepów bezcłowych w Olsztynie. Może dziwne, że to napiszę ale - lubię je. 
Snacersy kupione na allegro. Jeden z lepszych wyborów do spędzania czasu na wsi. Wygoda. I mimo swojego koloru są bezproblemowe do wyczyszczenia ich po całym dniu. 
Sweterek dostałam od mojej ulubionej makijażystki. Ciepły, fajny kolorystycznie. New Look 
Bluzkę którą mam na sobie to dział męski ZARA.
Większość dodatków to Sinsay i H&M. 
Torebkę kupiłam na allegro. I to jest bardzo dobry wybór, mam ją już dobre kilka lat i w ogóle nie widać śladów użytkowania.
Okulary Sinsay.
Karilla


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)