Idzie wiosna!

Wiosna! Tak radosna!
Już mało czasu zostało do słonecznej rozkwitającej wiosny. Ja przywitam ją na pewno z uśmiechem! Zawsze powtarzam, że uśmiech to najpiękniejszy makijaż dla kobiety. Lecz i tak każda jest piękna na swoje sposoby.
Jakiś czas temu na instagramie i facebooku pytałam was co w sobie lubicie najbardziej. Kilka odpowiedzi było w stylu "nie mam nic co w sobie lubię." Kobietki moje kochane! Każda z was jest wyjątkowa. Każda ma wiele zalet. Zawsze to mówię. Nie wyobrażam sobie aby nie powiedzieć o sobie tylko i aż trzech rzeczy które w sobie lubię. Weź kartkę i zapisz takie trzy gwiazdki które za każdym razem będziesz podkreślała wyróżniała.
*Mam piękne włosy! - Dziś robię koczka, albo warkocze... Hmmm... może jednak loczki. Moje włosy są piękne. Czego nie wybiorę będę wyglądać olśniewająco!
Dokładnie tak samo wygląda to z ubraniem czy z makijażem.
Masz piękne oczy (lubisz je) podkreśl je tak jak lubisz! Lepiej szukać plusów niż minusów. Zawsze! Lecz oczywiście wszystko rozsądnie i z dużą dawką obiektywnych spostrzeżeń.
I tak dalej. Robisz to zawsze dla siebie. To bardzo dużo - nastawienie.

Jeśli po moim poście wzięłaś kartkę i zapisałaś już trzy cechy które Cię wyróżniają to zrobiłaś ogromny krok do przodu. Pracuj nad tym dalej! Każdy kolejny krok będzie przyjemniejszy.

P.S. Daj mi znać czy udało Ci się wyciągnąć kartkę i długopis.
Jeśli potrzebujesz większej motywacji napisz do mnie. Dokonam wszelkich starań aby Cię zmotywować. I wiesz co? To jest kolejna "gwiazdka" którą w sobie lubię. Buziaki kochana!


Kaszkiet - "Retro Szafa" Olsztyn Stare Miasto
Okulary - H&M
Kurtka - Jeden ze sklepów Bezcłowych
Sweterek - H&M
Chusta przy torebce - "Retro Szafa" Olsztyn Stare Miasto
Torebka - Fabiola Torebki
Rajstopy - nie pamiętam gdzie zakupione
Workery - ZARA
Kolczyki - Pepco 

Zdjęcia: Patrycja Pesta :)
Karilla

1 komentarz:

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)