Black and white

Dobry wieczór!

Dziś dla wszystkich pięknych Pań na Instagramie wstawiłam życzenia. Chętnie napiszę je jeszcze raz tutaj.
Właśnie dziś drogie Panie wszystkim wam chciałam życzyć wszystkiego co najlepsze. Pewności siebie, uśmiechu na ustach, dużo pozytywnych emocji, braku zmartwień, dążenia do celu, blasku w oku i ogromnej siły. Świetnego samopoczucia i ogromu pracy nad tym aby otaczać się tylko rzeczami które poprawiają nasz humor. Każdy dzień zaczynaj z myślą dziś mi się chce! Rób wszystko dla siebie dostarczaj sobie samych pozytywnych emocji. ;*

Dziś oglądałam kolejnego vloga motywacyjnego. Uwielbiam jak ktoś mówi mądrze i do tego jeszcze przekazuje sporo przydatnych informacji. Ja do pewnych rzeczy nie mogę się zebrać lecz są plusy. Za wiele już się zabrałam i dawno zmieniłam. Praca nad sobą to istotna kwestia. Nikt nie mówi oczywiście, że jest coś z Tobą nie w porządku. Ale są rzeczy w życiu które warto ulepszać i z dnia na dzień odnosić więcej satysfakcji z tego co robimy. Moim zdaniem oczywiście jednym z kluczy jest robienie tego co się lubi/ kocha. Dodatkowo na bieżąco doszkalając swoje umiejętności lub pracę nad swoim charakterem. W tych czasach to na prawdę bardzo istotne aby osiągnąć sukces który nam się marzy. Każdy dzień w życiu to moment w którym możesz (jeśli chcesz) coś zmienić na lepsze. Warto zastanowić się jakim człowiekiem muszę się stać aby osiągnąć to co ja chcę osiągnąć.
Piękne jest to, że są ludzie którzy motywują do działania i pobudzają wyobraźnię do tego aby stać się kimś wyjątkowym pod każdym względem. Znajdź wartościowych ludzi i nimi się inspiruj. Nie marnuj czasu na ludzi którzy nic do Twojego życia nie wnoszą. Wykorzystaj każdy wolny dzień aby zwiększyć własne możliwości. Zmienić swoje nastawienie bo popełniamy błędy jak każdy. Ale znajdź czas aby pomyśleć o swojej przyszłości.
Kiedyś ktoś mi powiedział "W życiu nie chodzi o to żeby posiadać ale żeby stanowić. Nie przeżyć, a żyć i z życia czerpać pełnymi garściami. Życia trzeba próbować i codziennie stawiać sobie nowe wyzwania. Trzeba się bardzo starać" Kiedyś miałam negatywny odbiór tych słów dziś uważam, że warto przeanalizować i nie zapierać się rękoma i nogami. Tylko mądrze podejść do sprawy i poświęcać czas dla swojego rozwoju. Każdy musi walczyć o to sam.
Jeśli już to zrobisz daj proszę znać jakie masz wnioski po moim wpisie. Poszukaj w internecie podobnych vlogów i analizuj tak abyś każdego dnia rano wstawał i mówił jestem szczęśliwy.

Udanego wieczoru dla Pań :)
Ja uciekam na babską kolację :)
Całuję was gorąco ;*Dziś w klimacie czarno-białym. Na instagramie nietypowo to i na blogu :)
Okulary - New Yorker
Kolczyki -Aliexpress
Marynarka - New Look (Second Hand)
Golf - Nie pamiętam
Torebka shopper - Allegro
Spodnie - H&M
Bransoletki - Z Ukrainy (prezent)
Gumka - Holandia
Buty - Deichmann
Płaszcz - Second Hand
Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)