Stylizacja pierwszej sesji zdjęciowej.

Stylizacja pierwszej sesji zdjęciowej to była czysta przyjemność. To że uwielbiam ubrania, dodatki, buty, torebki i całą resztę związaną z modą wiecie już doskonale. Powoli nabieram coraz więcej doświadczenia aby móc robić to co kocham. Planuję kolejne szkolenia, szukam warsztatów związanych z modą, uwielbiam uczestniczyć w pokazach mody i jeśli nie ja idę jako modelka chętnie pojawiam się aby przyjrzeć się z bliska co projektanci lub marki mają do zaoferowania. Doskonalenie umiejętności to 
bardzo ważna kwestia w dążeniu do osiągnięcia celu. 
Kiedyś była taka osoba która miała mi za złe częste spotykanie się ze znajomymi. Od jakiegoś czasu uświadomiłam sobie dlaczego. Jak myślicie? Byli nie odpowiedni? Wywierali zły wpływ? Ja wtedy pomyślałam podobnie. Ale nie! Chodziło tylko i wyłącznie o to, żeby poświęcić więcej czasu sobie i dla wszystkich celów które mam do zrealizowania. Lub po prostu zacząć planować swoje powiedzmy, kolejne pół roku. Co chcę robić i w jakim miejscu chcę być. Zupełnie nie miało to do czynienia z nieodpowiednimi ludźmi którzy mnie otaczali, ani też o zły wpływ o którym pisałam. Bo wcale nie byli to nieodpowiedni ludzie, przeciwnie. Chodziło o zrozumienie tylko aby postawić priorytety na pierwszym miejscu, a dopiero później spędzać czas z przyjaciółmi.  
Uważam (dopiero po czasie, choć lepiej późno niż wcale) że to bardzo ważne dla każdego z nas. Poświęcić czas sobie, być dla siebie istotnym i dążyć do wyznaczonego celu. Wstać każdego dnia rano i zrobić chociaż malutki krok w stronę zrealizowania swoich marzeń.
Ta sesja zdjęciowa była dla mnie bardzo ważna. I była również małym krokiem na przód.
Justyna którą widzicie na zdjęciach poprosiła mnie o dobranie stylizacji do sesji zdjęciowej. Miało być odmiennie i totalnie wbrew tego jak ubiera się na co dzień. I aby pasowało do miejsca i klimatu.


Justyna jest trenerką fitness. Ma ładnie wyrzeźbione ciało, a na co dzień ubiera się raczej na sportowo - jak na sportowca przystało. Adidasy, czapka z daszkiem, leginsy, bomberka. 
W odsłonie retro wyglądała równie obłędnie i mówiła, że bardzo jej się podoba i dobrze się czuje. To było dla mnie najważniejsze. 
Ubrania do sesji zdjęciowej wypożyczyłam od zaprzyjaźnionego sklepu na starym mieście Retro Szafa. Miałam mały problem aby dobrać jej zestawy ponieważ jest niska (około160cm) i do tego szczupła. Dobrze, że nie ma rzeczy nie możliwych :) Udało się! Nie wyszłabym od Mateusza gdybym nic nie dobrała :)


Dwa zdjęcia z moją stylizacją na sesji zdjęciowej. Dresy, workery, czapka z daszkiem i czerwony płaszcz w kratę zestaw sto procent wygodny przy takich warunkach ;) Przy kolejnym wpisie wstawię zdjęcia tylko z moją stylizacją przy tym projekcie.
Również tutaj znajdziecie propozycję stylizacji z płaszczem w innym zestawieniu. Czerwony Płaszcz

Spódnica którą ma na sobie była jak szyta na miarę. Motyw kwiatów dalej pozostający w trendach na wiosnę i lato świetnie zgrał się z zielonym golfem i sztucznym futerkiem które było dopełnieniem całej stylizacji. Przy tym zestawie kierowałam się wiosną lecz w te wieczorne i chłodne dni. Zielony kolor dodaje powiewu świeżości i również dzięki niemu cała stylizacja jest przyciągająca uwagę i ciepło w te pierwsze dni.  

Zdjęcia : Tomasz Kulesza
Fotopasja Kulesza

Karilla

3 komentarze:

 1. Whilst good nutrition is one of the most significant elements of a child's health, what we
  should give our youngsters to drink is simply as significant as the grade of food we
  let them have to eat. Parents should ensure that meals they may be serving on their
  children are small interval and brimming with nutrient.
  Her chiropractor performed low amplitude, high velocity manipulation across the 3 spinal
  locations and almost 1.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wciąż dużo błędów, brak interpunkcji. Bardzo ciężko się to czyta. :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)