Czy jesteś gotowy na nadchodzący sezon jesienno-zimowy? Olsztyn

Dla Sylwii pierwsza sesja zdjęciowa przed obiektywem, ze stylizacją i fryzurą. Dla mnie pierwsza sesja za obiektywem. Niesamowicie dobrze mi się pracowało! Jeśli nie widziałeś jeszcze mojego pierwszego postu z realizacji sesji to zapraszam > Wygrany Konkurs
Sylwia to amatorka przed aparatem. Lecz jak widać świetnie się spisała!
Na dole dalsza część wpisu. Tym razem odnosząca się do zbliżającego sezonu.

Dziś chciałabym poruszyć temat garderoby każdego z was. Czy jesteś gotowy na nadchodzący sezon jesienno - zimowy? Czy zrobiłeś już przegląd szafy i przygotowałeś listę potrzebnych ubrań na chłodne dni? Często jest tak, że wydaje nam się mało istotne co ubieramy na co dzień. Jest to błąd, ponieważ jest wiele aspektów dzięki którym wiele może się zmienić gdy odpowiednio dopasujemy do siebie stylizację. Pewnie chciałabyś/chciałbyś zadać mi pytanie, co takiego może mieć wpływ?

Jedną z takich rzeczy jest na przykład analiza kolorystyczna dzięki której możemy odpowiednio pod typ kolorystyczny, dobrać stylizację. Zawsze gdy dobrze dopasujemy do siebie kolory wyglądamy i czujemy się świetnie. Przekłada się to na powodzenie w pracy, uśmiech na Twojej twarzy, ludzie oglądający się za Tobą na ulicy czy inne codzienne sytuacje w których dzięki temu podnoszą naszą pewność siebie. Czujemy, że jest coś co przyciąga do nas dobrą energię. Często może być to kolor który po analizie kolorystycznej wchodząc do sklepów z ubraniami będziemy już wybierać odruchowo. 
W jakich kolorach lubisz chodzić, a jakie są odpowiednie do Twojego typu kolorystycznego? Wiesz czy jesteś chłodnym latem czy może ciepłą i kolorową jesienią?

Jeśli nie zapraszam na analizę kolorystyczną wraz z wybraną przez siebie usługą.
Na co zdecydujesz się przy nadchodzącym nowym sezonie jesienno-zimowym? Przegląd szafy czy zakupy pod okiem stylisty?!

Przygotuj  razem zemną swoją garderobę i samopoczucie na zbliżające się ponure dni. Przecież wcale być takie nie muszą. Wręcz przeciwnie dodaj im koloru!Chętnie pomogę. Jestem dla Ciebie! :)

Karilla

2 komentarze:

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)