Jak eksponować to, co kochacie w swojej sylwetce? Kochaj siebie!


Jak eksponować to, co kochacie w swojej sylwetce? A jak ukryć to, czego kompletnie nienawidzicie?

Dostaję od Was wiele pytań odnośnie zakupów, zmiany stylu, łączenia ubrań w jedną całość. Więc od czego zacząć? Odpowiadam: od zastanowienia się nad tym, co w sobie lubimy najbardziej. I co takiego jest w nas, co chcielibyśmy ukryć, wykorzystując ubrania?
Tylko to i aż to powoduje, że nasza samoocena zmienia się znacznie po umiejętnym określeniu swoich potrzeb. Po takiej wstępnej analizie w łatwy sposób będziemy mogły zatuszować nielubianą oponkę na brzuchu czy wyeksponować piękne ramiona.
Sylwetka ma duży wpływ na to, jak się ubierasz. A raczej nie chciałabyś skutecznie zatuszować czegoś, co zdecydowanie jest Twoim atutem.Gdy na zakupach podpowiadam, że warto dodać objętości w biodrach, aby wyrównać je proporcjonalnie z ramionami, robię to,ponieważ chcę fasonem naprowadzić sylwetkę do właściwych optycznie proporcji. Spójrz na to tak: zadaniem stylistki jest to, abyś poczuła się lepiej. Nie powie Ci nic, co wpłynęłoby na Twoją niekorzyść. Moim motto jest stwierdzenie, że każda kobieta może zachwycić swoją urodą! Nie każda po prostu wie, jak się zabrać za to, by ją wyeksponować. I wtedy przybywam na pomoc.


Nie wszyscy muszą znać się na modzie, wiedzieć co i jak ze sobą łączyć. Uważam jednak, że każdy zasługuje na to, aby wyglądać pięknie każdego dnia i nie potrzebuje do tego wielkiego majątku. Nawet rano, wychodząc z dziećmi do przedszkola, możesz ubrać się w uśmiech. Możesz czuć się pięknie. I wyglądać jak milion dolarów, odpowiednio dopasowując do siebie "składniki". Wreszcie będziesz wiedziała, jak stworzyć rewelacyjne stylizacje z tego, co już masz. Jestem po to, aby Ci pomóc!
Piękno kobiety to wewnętrzna pewność siebie i akceptacja. Oto CAŁA JA!
Spotykam ogromną liczbę naprawdę pięknych kobiet, które nie wierzą w siebie i mówią: „to nie dla mnie”.


Powinnaś przekierować swoje myślenie na inne tory. Skupić się na swoich potrzebach i akceptować swoje słabe strony. Słuchaj, każdy je ma! Tak, każdy. Ja również. I nigdy nie boję się o tym powiedzieć, jestem tego świadoma. Lecz jak już o tym mówię, zawsze sprowadza się to do słów: "tak, wiem o tym". Dlaczego? Właśnie dlatego, że zawsze mimochodem jestem pewna siebie. Nawet gdy ubieram dresy, wiem, że wyglądam dobrze. Bo czuje się dobrze i akceptuje siebie taką, jaką jestem. Nie boję się niczego spróbować. Nie boję się bawić modą i kolorami. Bo znam swoje wady i zalety. Właśnie dlatego, że czuję się dobrze we wszystkim. Czuję się wspaniale sama ze sobą. I nie znajdę w mojej szafie niczego, co leży po kilka lat i czeka na „ten” moment.
Wiem, że będą momenty w życiu, gdzie będę sama. W różnych sytuacjach.
Oczywiście pewna doza konstruktywnej krytyki nigdy nie zaszkodzi. Każdy jest osobną jednostką. Każdy będzie potrzebował czegoś innego. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Więc dlaczego by nie ubrać dziś sukienki, którą bardzo lubisz? Wisi w szafie od długiego czasu, bo przecież nie było okazji. No tak... Więc myślisz, że nie warto jej wyciągnąć? Umalować rzęsy, dobrać adidasy czy trapery i wyjść tak na spacer?
Zaginaj do szafy i nie zastanawiaj się, kochana! Wyglądaj dziś pięknie. Poczuj się pięknie! Głowa do góry i idź przed siebie.


Nie możecie myśleć, że tego nie potrzebujecie, bo przecież nie muszę się nikomu podobać.
Podobaj się sobie! Codziennie. Każdego dnia w roku. Uwierz mi, siedząc na kanapie w domu i czytając książkę, też fajnie mieć dobre samopoczucie. Co za tym idzie? Chęć i motywacja do wszystkiego, co tylko pojawi się w głowie i brak nudy w życiu. Więcej pasji i radości z życia! Czy to nie wspaniałe?
Kochaj siebie! W całej okazałości.


TOREBKA: Maryhol Bags (do końca października na hasło "karilla20" rabat -20% na wszystkie produkty ze strony)
Kurtka: Stradivarius
Spódnica: Reserved
Czapka: NY Cap
Buty: Royal Fashion
Okulary: Sinsay
Bluza z kapturem: New Yorker
Koszula: New Look

Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)