Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Dla siebie.

Ubierając siebie, chciałam zawsze umieć dobrać ubrania innym.

Jestem o tym przekonana, że ubrania dodają pewności siebie i podnoszą tym samym komfort życia. Nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które nie mają odwagi przełamać swoich barier i założyć na siebie czegoś, co na przykład na innych kobietach im się podoba. Czemu Ty nie spróbujesz?

Ubieram się na co dzień głównie dla swojego dobrego samopoczucia i energii do działania. Ale celem w mojej pracy jest inspirowanie kobiet i dodawanie im pewności siebie. Nie tylko poprzez wygląd, lecz również dzięki rozmowie. Gdy wchodzimy do sklepu i proponuję, abyś coś włożyła, to głównie po to, że bardzo chcę zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy. Wiele z Was proszę zawsze przed zakupami: „najpierw przymierz”. Zobacz, jak wszystko razem ze sobą współgra. Dopiero później powiedz mi, że coś jest nie dla Ciebie lub źle się w tym czujesz. Dobrze?

Warto jest wyjść ze swojej, ironicznie ją tu nazywając, "strefy komfortu". Po co oglądać się za kobietami, które mają świetnie dobraną stylizację? Przecież my też możemy osiągnąć ten cel. Później już tylko wystarczy spojrzeć w lustro. Rozglądanie się za innymi przestaje być istotne.

Najważniejsze to zrobić pierwszy krok. Chcesz coś zrobić – więc to zrób (M.W.). Nie odkładaj niczego na później!

Nie mów, że w czymś wyglądasz źle! Po to do mnie dzwonisz, po to się ze mną umawiasz, abym osiągnęła cel, który sobie zaplanowałaś. Wręcz nie mogę się doczekać, kiedy zadowolona krzykniesz: „WOW! Wyglądam i czuję się w tym pięknie”.

Dzięki Tobie ja też mogę się uśmiechnąć. Dzięki Tobie czuję, że robię to, co kocham!

Jeśli zobaczysz, że podoba Ci się stylizacja, jaką zaproponowałam, i druga, i trzecia... Zobaczysz, jak poczujesz się, gdy wyjdziesz z domu do pracy. Zobaczysz, jak koleżankom z pracy opadają kopary.  

Są kobiety, których zestawy ubraniowe szalenie Ci się podobają – czemu nie spróbujesz i Ty?

Każda z nas jest inna i nawet jeśli spróbujesz ubrać się w zestaw podobny do tego, który zobaczyłaś na zdjęciu, i tak będziesz się wyróżniać! Dlaczego? Ponieważ każda z nas jest wyjątkowa i każda (apeluję!) niech to w końcu zauważy.

Moim pierwszym zadaniem przed zakupami, przeglądem szafy czy inną usługą jest rozmowa. Dlaczego? Ponieważ praca z osobą, którą potrafisz i chcesz zrozumieć, jest bardzo przyjemna i o wiele bardziej wartościowa. Te usługi są po to, abyś zrobiła coś dla siebie i aby sprawiło Ci to przyjemność.

Twój cel o wspaniałym samopoczuciu zostanie spełniony.

Więcej na moim fb i ig:
https://www.instagram.com/karillafashion/
https://m.facebook.com/karillafashion/?ref=bookmarks

Karilla 

1 komentarz:

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)