"Na szmatach" najlepsza inwestycja

⬇️Zakupy w "używańcu"
Publikuję dla Was zdjęcia stylizacji. 🥰
Płaszcz który widzicie kupiłam z drugiej ręki. Ostatnio bardzo często pokazuje Wam rzeczy na instagramie (karillafashion_official) które kupuje w second handach i szczerze zachęcam do zakupów właśnie tam. 
Często pytacie mnie skąd biorę "takie perełki"? No na pewno nie z sieciówek. Owszem w tych sklepach również można znaleźć fajne i ciekawe rzeczy. Nie przeczę. Czasem również te "perełki". Lecz czemu nie pójść najpierw "na szmaty"? Sprawdzić czy modnych rzeczy za którymi tak gonimy, lub innych które są nam potrzebne czy mają sprawić nam przyjemność (wiecie o czym mówię🤪) nie poszukać w sklepach z odzieżą używaną? 
Tkie mam przemyślenie. I jestem bardzo ciekawa waszej opinni. (Czekam na komentarze lub wiadomości). Nie piszę o tym, żeby głównie tam kupować ubrania. Ale spróbować dołączać je do swojej garderoby i dodatkowo, co ważne, wspierać ekologię 😃 Ubrań ma świecie jest coraz więcej. Jeśli będziesz kupowała z drugiej ręki, zostaniesz osobą która wspiera zrównoważoną mode. Mam nadzieję, że Cię przekonałam 😃
Karilla ☺

Torebka - Fabiola 
Buty - Eenka 
Płaszcz, spodnie, kamizelka - Second hand 
Sweter - Stradivarius 
Okulary - Aliexpress
Łańcuszek J.J.Warno 
Kolczyki Sinsay 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)