Stylistka / personal shopper! Czy potrzebuję stylisty?


Dzień dobry!

Dopiero dziś dołączam do wyzwania i pierwszym zadaniem jest przedstawić się wszystkim i napisać czym się zajmuję. Ale podobno można w każdej chwili dołączyć, więc jestem! @wild.rocks
Nazywam się Adrianna Surowik i jestem stylistką 🥳
Mam w sobie masę pozytywnej energii i moc do działania przy pracy z ubraniami! Przygotowanie stylizacji, porządkach w garderobie stylizacja do wyjścia na wspólne zakupy! Nie zastanawiaj się co na siebie włożyć. Zadzwoń do mnie lub napisz :)

Zastanawiasz się po co Ci stylistka?
Więc ja zapytam. Po co Ci kosmetyczka czy fryzjer? Po to idziesz do fachowca, żeby zajął się tym o czym Ty nie masz pojęcia. Albo conajmniej masz ale się do tego nienadajesz lub nie masz zwyczajnie czasu. Ja to kocham tym się zajmuję więc do mnie zadzwoń i wspólnie zadbamy o porządek w Twojej garderobie. Stworzę zestawy które będą wymagały jedynie tego aby je nałożyć :)
W razie potrzeby stylizuję również sesje zdjęciowe jak i jednorazowe "ważne" wyjścia!
Obecnie moim celem jest powiększenie portfolio na którym będę mogła opierać swoją pracę i mieć wspaniałe efekty tego co robię w jednym miejscu.
Niebawem zobaczycie również moją nową stronę internetową <3

Czym Ty się zajmujesz? Jakie kroki masz zaplanowane? Jeśli chcesz się podzielić będzie mi bardzo miło :) P.S.Wstaw również link abym mogła zajrzeć do Ciebie :) Buziaki Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)