Postanawiasz? Realizuj!


 Nie musisz kupować ubrań które Ci się nie podobają, w których nie czujesz się dobrze. Jednak otwartość na świeże oko profesjonalistki jest niezbędna by docenić efekt końcowy jeśli decydujesz się na jedną z moich usług. 

Czy po przeglądzie szafy możesz zostawić w szafie rzeczy które radzę Ci abyś wyrzuciła? I wpadasz na pomysł, żeby chodzić w nich po domu? 

No możesz. 

Ale po pierwsze to po co było nasze spotkanie? Żeby pozbyć się rzeczy które już się nie nadają do chodzenia i uzupełnić szafę o brakujące elementy. Czyż nie? Więc jeśli chcesz zostaw. Ale nie biorę za to odpowiedzialności. Bo po domu również można dobrze wyglądać i dobrze się czuć. I nie muszą to być ubrania które są już zmechacone, dziurawe czy poplamione cifem. Serio?

Tak więc radzę pełną motywację i wspólną segregację rzeczy. Możesz być pewna! Z tego co zostanie stworzę dla Ciebie zestawy o jakich byś nawet nie pomyślała. Mój ulubiony komentarz od klientek brzmi tak "Nigdy bym nie pomyślała, żeby to z tym połączyć!" I wtedy pojawia się uśmiech na mojej twarzy. Co najważniejsze? Tak że na Twojej! Niesamowite <3

Dziś krótko ale mam nadzieję, że te kilka zdań jest warte przemyślenia i postanowienia sobie garderobowego celu za równie priorytetowy jak zrobienie co miesiąc paznokci czy innych zabiegów kosmetycznych. Ubranie jest równie istotnym elementem w wizerunku zewnętrznym. 

Mówią "Jak Cię widzą tak Cię piszą." I chodź do tego przysłowia można byłoby prowadzić dyskusje to niestety ale to w jaki sposób się ubieramy ma ogromne przełożenie na życie codzienne. Na rozmowie o pracę, na randce lub imprezach okazjonalych. 

Chyba w jakimś celu, godzinami czasem, grzebiesz w tej szafie ;)


Zapraszam również tutaj:
facebook  > Kreator Wizerunku Adrianna Surowik
instagram > adrianna_surowik

Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)