Jak to jest z tym przebraniem?

Wczoraj zaczęłam pisać tego posta z tego względu, że napadła mnie myśl po "obczajeniu" insta i przeczytaniu kilku postów.

Wiele mówi się o swobodności dobierania ubrań, czy to na codzień czy na wyjścia okolicznościowe, ale dalej mówiąc o tym co jest modne. Czyli jednak narzucając to co powinno się nosić, mimo że przecież mamy pełną dowolność w łączeniu ubrań.

I nie atakując tu nikogo chciałam poprostu wyrazić swoje zdanie na ten temat. I zapytać jakie jest Wasze stanowisko w tym temacie.

Myślę, że w naszym kraju brakuje poprostu estetyki w doborze ze sobą ubrań.
Nie każdy interesuje się modą. Nie każdy ją śledzi. Nie jest ważne czy jest to Pani pracująca w korpo czy Pani która jest znaną aktorką...
Nie współpracuje ze stylistką ponieważ (przypuszczam), że mogą czuć się dobrze w tym co na siebie nakładają.
Ok. Zostają "shejtowane" na portalach czy w różnych innych miejscach ale już są odporne na to. I nie szukają wyjścia z takiej sytuacji.

I skoro uważamy, że jest osoba która potrzebowałaby pomocy stylistki, lub nakierowania na odpowiednią drogę. To moją propozycją jest wyjście na przeciw i zaproponowanie współpracy.
Oczywiście, zdaje sobie sprawę, że świata nie zbawimy, ale czy w takim razie powinniśmy wyrażać zdanie na temat tego jakie inni mają podejście do swojego wizerunku, tak na prawdę nie pytając?

Wiem co jest modne śledzę na bieżąco pokazy i storisy. Mam wiele takich rzeczy w szafie. Ale czy zawsze mój zestaw jest modny? Na pewno jest zgodny z tym na co mam dziś ochotę. Czasem wychodzę w mega modnym i podkreślającym sylwetkę kombinezonie, a czasem w dresach i bluzie. Na to mam ochotę i w tym właśnie czuję się fenomenalnie!

Czekam na Wasze opinie dziewczyny ❤

Zapraszam również na mojego instagrama > adrianna_surowik

Karilla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)