Adrianna Surowik - O mnie
Dzień dobry wszystkim!

Nazywam się Adrianna Surowik, choć wiele z Was zna mnie jako Karilla Fashion. Najistotniejszą częścią mojej pracy jest rozmowa z Wami.


Dopasowanie danej usługi do Waszych potrzeb. Jestem po to, aby korygować Wasze przyzwyczajenia stylizacyjne, nie chcę zmieniać Was w kogoś, kim nie jesteście. Pragnę udoskonalać Wasz styl, dzięki czemu uśmiech częściej będzie gościł na Waszej twarzy. Nabierzecie pewności siebie i poczujecie się wyjątkowe. Wizerunek jest kluczem do wielu drzwi, nie tylko zawodowych. Przydaje się również w sytuacjach codziennych, gdy przebywacie w sklepie, z rodziną, czy idąc po ulicy.
Początek mojej pracy miał miejsce na wybiegu oraz przed aparatem jako modelka. Zajęłam drugie miejsce na ogólnopolskim konkursie The Look Of The Year, podpisałam kontrakt z agencją w Warszawie i tym sposobem do dziś biorę udział w różnych modowych projektach.
Dodatkowo postanowiłam zająć się kreowaniem wizerunku. Dlaczego użyłam tu tak ogólnego sformułowania? Ponieważ mam ambicję widzieć Was nie tylko w świetnie dobranych stylizacjach, ale, co jest dla mnie równie ważne, także z pewnością siebie. Chcę słuchać opowieści, co Wam wychodzi i jaką drogę obrałyście do wymarzonych sukcesów. Pragnę Was wspierać i marzę o tym, abym w gorszych chwilach pojawiła się w Waszej głowie, co wywoła radosną myśl: „Mówiła, że się uda! Nie chcę uważać inaczej! Robię to dla siebie, to jest najważniejsze”. Każdego dnia możemy nauczyć się nowych rzeczy. Jeśli tylko czegoś chcemy oraz poświęcimy się temu w odpowiedni sposób, z pewnością osiągniemy sukces.
Poznałam na swojej drodze wiele inspirujących i wartościowych osób. Cieszę się, że pojawia się ich coraz więcej. Życzę Ci, abyś i Ty mogła realizować siebie, a także spełniać swoje życiowe marzenia. Nie ma rzeczy niemożliwych. Naprawdę, wszystko da się osiągnąć, tylko trzeba mocno w to wierzyć i nie poddawać się, gdy pojawi się chwila słabości. To jest właśnie moje ulubione stwierdzenie. Nawiązuje ono również do codziennego wizerunku. Chcę pozostać na tej drodze i codziennie pomagać Wam doskonalić wiedzę na temat stylizacji, kolorów i motywacji.
Planuję uczestniczyć w kolejnych szkoleniach; pozwolą mi one w przyszłości spełnić więcej marzeń, robić rzeczy, które kocham. To dopiero szczęście!
Długo czekałam na to, aby móc dzisiaj powiedzieć o tym, że otworzyłam swoją firmę. Aby móc każdego dnia powiedzieć choć jednej osobie coś, czego nie słyszała od dawna: „pięknie dziś wyglądasz” czy „jesteś wspaniała”. Cieszę się, że jesteście ze mną, cieszę się, że mogę dla Was robić rzeczy, które uwielbiam. Chodzić z Wami na zakupy, realizować nowe projekty, poznawać kolejne osoby. I każdy z Was codziennie spotyka ludzi, od których można wyciągnąć nawet najmniejszą lekcję. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Tak jest również z osobami, które stają na naszej drodze. I jeśli coś się uda lub nie, to stanie się tak jedynie po to, aby nam coś uświadomić.
Otworzyłam działalność, chodzę na zakupy, przychodzę do Was na przegląd szafy, spędzam z Wami ogrom czasu. Każdy z Was jest inny, każdy oryginalny i inspirujący. Wszystkich można zrozumieć, dlatego z przyjemnością Was słucham i staram się znaleźć Wasz unikalny styl.
Czuję ogromną radość na samą myśl, że mogę Wam o tym mówić. Dziękuję, że dajecie mi możliwość samorealizacji. Długo czekałam na to, by powiedzieć Wam, czym się zajmuję. Jestem osobistą stylistką. Kocham swoją pracę i gdy tylko podnoszę słuchawkę, a następnie słyszę pytanie odnoszące się do mojej działalności, mam ochotę od razu pędzić na spotkanie.
Będę się doskonalić dla Was i dzięki Wam.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i odwiedziny!
Do zobaczenia :)